Diğer Terapiler

< >
 • Rife Frekans Terapisi

  Rife cihazı 1920’lerde Royal Raymond Rife adlı Amerikalı bir bilim adamı tarafından geliştirilmiştir. Her patojenin bir frekansı olduğu, hastalıkların patojenler nedeniyle olduğu ve patojenle aynı frekans verildiği zaman bu patojenlerin öleceği ve patojenin bozduğu hücre frekanslarının düzeleceği teorisi ile çalışmaktadır.

  Devamı
 • SCIO Quantum Biofeedback

  SCIO insanlarda sağlık sorunları ve enerji dengesizliklerini bulan ileri teknoloji bir tamamlayıcı tıp cihazıdır.
  SCIO vücuttaki virüsleri, allerjileri, besinlere hassasiyet ve eksikliklerini, vücudun biyolojik reaksiyonlarını ve titreşimlerini saptayarak ortaya çıkarır.

  Devamı
 • IMEDIS Biorezonans Terapisi

   IMEDIS Expert ileri teknoloji vücut tanılama ve terapi sistemi, elektro akupunktur yöntemiyle tanı ve terapi, bio-işlevsel tanılama, biorezonans terapi ve tıbbın diğer alanlarındaki en güncel başarıların bir sentezidir.

  Devamı

ISIS/AKIVA

ISIS, etkili ve kullanıcı dostu homeopati yazılımıdır.
 
1980 yılından bu yana homeopati camiasını destekleyen Miccant firması tarafından tasarlanmış ve geliştirilmiş yazılım, şık tasarımı ve güçlü özellikleri ile daha verimli çalışmanızı ve vaka analizinden mümkün olan en iyi sonuçları almanıza yardım eder.
 
ISIS, repertorizasyon, remedi bilgisi ve Materia Medika’yı kolay kullanılabilen tek bir sisteme dönüştürür.

 
Kolay kullanım 
 
ISIS repertorizasyon ve Materia Medika’ları tek sistem halinde entegre eder. Bu niye önemli? Çünkü tek bir sistemi öğrenmek daha kolay.
 
Basit
 
ISIS’I kullanırken sistemin çeşitli bölümleri arasında nasıl kolaylıkla dolaştığınıza ve ne kadar kolay kullandığınıza şaşıracaksınız.
 
Etkin
 
ISIS ileri düzey arama ve analiz tekniklerini içerir. 
 
Geniş kaynak
 
ISIS en iyi repertorizasyonları ve 400 ciltten fazla kitaptan oluşan bir kütüphaneyi içerir.
ISIS internet çağının sistemidir. Güncellemeleri kolaylıkla internetten indirebilirsiniz. Yazılımcıların her yıl bir güncelleme yazmasını beklemeye gerek olmaz. Yeni bir kanıt ortaya çıktığı anda ISIS’e dahil edilir ve  tomatik güncellemeniz sağlanır.
 
ISIS Vision 
 
ISIS’in en yeni sürümü Vision, ISIS sistemlerinin kolay kullanımıyla yaptığı ünün üzerine getirdiği iyileştirmelerle profesyonel ihtiyaçlar için sofistike bir program haline geldi. Miccant hem kolay ve basit, hem de hızlı ve güçlü bir yazılımı homeopatlara sunmaktan gurur duyuyor. 
 
Türkiye Temsilcisi: HOMEOPATİ İSTANBUL
Fiyat bilgisi için bizimle bağlantıya geçin.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

AKIVA, özellikle eczacılar ve yeni başlayanlar için tasarlanmış sorular ile ilerleyen pratik bir programdır. Homeopatik prensiplerle derin çalışmalarla hazırlanmış sorulardan oluşan sorgulama sonucu akut durumlarda kullanılacan en muhtemel 5 remedi ismine ulaşılır.
Akut durumlarda en sık karşılaşabileceğimiz 70 hastalık durumunu ve 100 remedi veri tabanı içerir. Baş ağrısı, ateş, endişe gibi aklımıza gelebilecek bir çok hastalık ve bulguyu tedavi edecek 5 remediye çok kısa sürede ulaşabilirsiniz.

AKIVA çok yakında Türkçe!

AKIVA, İngilizcesine sahip olan kullanıcılar için çok yakında Türkçe sürümüne yükseltilebilecek.

Türkiye Temsilcisi:
HOMEOPATİ İSTANBUL
Fiyat bilgisi için bizimle bağlantıya geçin.